Pracownia

Alex Design Boutique to mała pracownia biżuterii artystycznej.

Moja przygoda zaczęła się w 2008 roku od  techniki sutasz, bardzo dziś popularnej metodzie tworzenia biżuterii. Początki nie były łatwe, wszystkiego uczyłam się sama, nie było wówczas dostępnych szkoleń. W dzień łączyłam pracę z byciem mamą, w nocy cierpliwie tworzyłam kolejne projekty.

Lata doświadczeń pomogły mi osiągnąć wysoki poziom pracy, a wrodzona potrzeba estetyki oraz geologiczne wykształcenie sprawia iż w swoich pracach wykorzystuję jedynie najwyższej jakości materiały i naturalne kamienie.

Obecnie mam niewielką pracownię, która daje mi możliwość projektowania i tworzenia wyjątkowej biżuterii nie tylko w technice sutasz, ale i w metaloplastyce czy wire wrapping. Tu dominuje coraz bardziej popularna miedź, która jest wspaniałą alternatywą dla srebra i złota.

Miedź wybrałam nieprzypadkowo – Polska jest 6 producentem miedzi na świecie – warto więc promować rodzimy metal, również w formie biżuterii. To niezwykły materiał, który daje nieograniczone możliwości tworzenia.

Każdy egzemplarz biżuterii tworzę z miłością i pasją, od fazy projektu do chwili gdy zamykam go, w autorskim pudełku, szykując do drogi do nowego domu.

Projektuję, tworzę, robię zdjęcia, prowadzę firmowego funpage'a i konto na instagramie, odpowiadam na maile, pakuję, wysyłam - dlatego niesamowitą radość sprawiają mi opinie zadowolonych Klientów, słowa uznania, czy zaufanie jakie okazujecie mi składając "Zamówienia Specjalne".

Serdecznie zapraszam do obejrzenia moich prac i do kontaktu ze mną

Alex Design

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl